Więcej o Qatar Airways:

Zarezerwuj lot na QatarAirways.com

Rezerwacja hotelu i lotu online? Jeśli tak, to tylko na QatarAirways.com. Szybka wyszukiwarka, odprawa online i loty do niemalże wszystkich zakątków świata to wiele (ale nie wszystkie) z atutów tej coraz popularniejszej linii lotniczej. Pięciogwiazdkowe QatarAirways przygotowało dla Ciebie wiele atrakcyjnych ofert, również promocyjnych oraz tych, przy których rezerwacji skorzystasz z kuponów zniżkowych KodyRabatowe.pl.

podróże, wakacje

Oferta QatarAirways

Z QatarAirways.com zaplanujesz swój wyjazd „od A do Z”. Wybierz lot w jedną lub obie strony, zdecydujesz się na hotel i bez problemu będziesz zarządzać swoją rezerwacją. Co czeka na Ciebie w QatarAirways? Sam zdecydujesz czy chcesz skorzystać z usług klasy ekonomicznej, klasy biznes czy może klasy pierwszej. Na pokładzie zasmakujesz dzieł najwybitniejszych szefów kuchni i zrelaksowany dotrzesz do celu swej podróży. Szczegółów dotyczących bagażu, odprawy, floty, zakupów duty free szukaj na QatarAirways.com.

rezerwacja biletów online

Promocje i kody rabatowe QatarAirways

Za swój lot zapłacisz jeszcze mniej jeśli skorzystasz z bieżących ofert – promocji, kuponów zniżkowych i rabatów. KodyRabatowe.pl w przejrzysty sposób przedstawiają aktualne okazje w QatarAirways. Jeśli jesteś posiadaczem smartfona, możesz dodatkowo pobrać na swój telefon aplikację, dającą dostęp do największej bazy kodów rabatowych.

Użycie kodu rabatowego QatarAirways

Użycie kodu rabatowego zajmie Ci zaledwie kilka minut. Pierwszym krokiem aby skorzystać z kuponu jest kliknięcie w button „odkryj kod” i skopiowanie wygenerowanej treści. Drugim krokiem jest wklejenie danego kodu w wyróżnionym do tego miejscu podczas dokonywania rezerwacji. W ten sposób szybko i bez żadnego wysiłku obniżysz kwotę swoich biletów.

Kody rabatowe


kontakt Qatar Airways:

+48 71 756 4055
Qatar Airways Poland
http://www.qatarairways.com

Metody płatności w Qatar Airways:

Pay-Pal