• KOD

  Rabat 15 zł dla nowych użytkowników w PizzaPortal

  Zniżka ważna przy zamówieniu za min. 40 zł. Wykorzystaj swój kod rabatowy.

  5P6RK%G   Odkryj kod
 • KOD

  Rabat 5%

  Zniżka ważna przy zamówieniu za min. 20 zł i płatności online.

  Wykorzystaj swój kod rabatowy!

  HBBSA   Odkryj kod
 • KOD

  Rabaty do 30% w PizzaPortal

  Rabat 5% na pierwsze zamówienie, 15% na kolejne i 30% na trzecie- po skorzystaniu z dwóch poprzednich.

  HBBSA   Odkryj kod
 • PROMOCJA

  Aktualna oferta zniżkowa w PizzaPortal!

  Sprawdź aktualne zniżki w PizzaPortal i skorzystaj z promocyjnych cen w Twojej okolicy.

 • KOD

  Rabat 10 zł w wybranych miastach

  Rabat na zamówienia w wybranych miastach. Sprawdź zniżki w swojej okolicy.

  Sprawdź kody na stronie!   Odkryj kod
 • PROMOCJA

  20 zł za Groupon wart 40 zł do PizzaPortal!

  Kup Groupon o wartości 40 zł za jedyne 20 zł do wykorzystania w PizzaPortal.

  Sprawdź warunki!

Więcej o PizzaPortal:

Wyjątkowe smaki w rabatowych cenach

Brak czasu to skutek uboczny rozwoju i kroku naprzód, w jakim poszedł współczesny świat. Niestety nie jest łatwo pogodzić ze sobą obowiązki domowe, jakie stawia przed każdym codzienność. Gotowanie jest jednym z bardziej pochłaniających czasowo obowiązków. Jeżeli nie masz codziennie czasu na gotowanie lub jeśli nie masz go wcale, skorzystaj z okazji i odwiedź PizzaPortal.pl, kulinarny serwis internetowy, gdzie znajdziesz pyszne jedzenie, smaczne dania, a także wykwintne potrawy, dokładnie takie, jakich szukamy i na jakie mamy smak. PizzaPortal.pl udostępnia możliwość zamówienia jedzenia w jednej z znanych restauracji na wynos, prosto do twojego domu. Korzystaj z obniżek cenowych na potrawy zamawiane za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl. Dzięki PizzaPortal.pl już nie musisz porównywać cen, jakości potraw i ksztów dostawy, portal zrobi to za ciebie.

”PizzaPortal.pl”/

Zamawiaj w promocjach z PizzaPortal.pl

PizzaPortal.pl to popularny i ciekawy serwis internetowy, którego celem jest uproszczenie procesu zamawiania jedzenia na wynos z różnego rodzaju restauracji. Łatwa kompozycja funkcjonalności na stronie PizzaPortal.pl pozwoli ci w bardzo przyjemny i prosty sposób złożyć zamówienie, a PizzaPortal.pl sprawi, że twoje zamówienie będzie w twoim domu w trakcie godziny. Prosta procedura składania zamówienia oraz szybka dostawa to nie wszystkie zalety, jakimi może poszczycić się serwis PizzaPortal.pl. Posiada on także szeroki zakres potraw do wyboru, jeżeli masz smak ma sushi, kebaba, makaron, potrawy kuchni azjatyckiej, czy też tradycyjne polskie obiady, wszystko to możesz zamówić już teraz dzięki PizzaPortal.pl. Nie wychodź z domu, rozsmakuj się wyjątkowej jakości potraw i ciesz się wygodą, z jaką możesz złożyć zamówienie. Zamawiaj na PizzaPortal.pl wykorzystując kody rabatowe. Smacznego!

”Szeroki

Gdzie zamówisz posiłek za pośrednictwem PizzaPortal.pl?

 • Pizza Hut
 • Dominium
 • Biesiadowo
 • Da Grasso
 • Grybu Benek
 • Domino’s Pizza
 • Sensi Sushi
 • Geisha Sushi
 • Pizzeria Banolli
 • Pizzeria Leone

”Promocje

Rabaty i okazje cenowe na zamówienia z PizzaPortal.pl

Czy chcesz promocji i rabatów na zamówienia dokonywane za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl? Odwiedź PizzaPortal.pl i zapoznaj się z wieloma okazyjnymi ofertami. Zapisując się na newsletter zyskujesz dodatkową możliwość otrzymywania kodów rabatowych oraz informacji o obniżkach cenowych prosto do twojej skrzynki mailowej. PizzaPortal.pl jest obecny także w mediach społecznościowych, gdzie masz możliwość uzyskania kodów rabatowych na zamówienia. Odwiedź profile serwisu na Facebooku, Google+, Twitterze oraz YouTube. Zbieraj kody rabatowe i korzystaj z okazji.

Jak wykorzystać kod rabatowy na PizzaPortal.pl?

Jeżeli posiadasz już kod rabatowy na zakupy w PizzaPortal.pl, odwiedź stronę internetową i dokonaj swojego zamówienia. W oknie głównym koszyka w rubryce po prawej stronie znajduje się pole KEYWORDCARTSINGULAR. Po wpisaniu w nie twojego kodu cena obniży się automatycznie o wartość rabatu, jaką posiada twój kod. Ciesz się smacznym i wykwintnym jedzeniem, wykorzystuj regularnie dostępne kody rabatowe podczas składania zamówień na PizzaPortal.pl.

”Jak


kontakt PizzaPortal:

+48 42 235 18 90
Restaurant Partner Polska Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 27690-361
Łódź
Polska
http://pizzaportal.pl/
klient@pizzaportal.pl