Więcej o Origin:

Origin.com – bezpłatna aplikacja dla graczy

Gry komputerowe

Jeśli gry są jednym z Twoich ulubionych sposób spędzania wolnego czasu i marzy Ci się cyfrowa kolekcja gier zgromadzona w jednym miejscu, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Bezpłatna aplikacja origin.com umożliwia graczom kupienie w konkurencyjnych cenach najlepszych cyfrowych gier takich jak:

  • FIFA
  • Titanfall
  • Need for Speed
  • Battlefield

 

Origin.com to społeczność ludzi, dzielących swoją pasję z innymi graczami, z którymi mogą porozumiewać się właśnie za sprawą tej aplikacji. Jednym z głównych priorytetów origin.com jest szybkie dostarczenie gier, dzięki czemu w błyskawicznym tempie będziesz mógł cieszyć się wybraną przez siebie pozycją. Sklep oferuje gry strategiczne, wyścigowe, przygodowe, sieciowe, logiczne i wiele innych – w tym darmowe gry, które pobierzesz na origin.com.  Darmowe gry

Warto przyglądać się najnowszym wyprzedażom na origin.pl, gdyż dzięki nim możesz zostać szczęśliwym posiadaczem gier za mniej niż 15zł! Oprócz atrakcyjnych promocji na stronie sklepu, warto również skorzystać z kodów rabatowych Origin, które pozwalają nabyć najlepsze gry w jeszcze niższych cenach.

Jak skorzystać z kodu rabatowego w origin.com ?

Po wybraniu jednego z naszych kodów rabatowych, skopiuj wygenerowane dla Ciebie hasło i wklej je w wyznaczonym do tego miejscu w podglądzie wirtualnego koszyka na origin.pl. Po złożeniu zamówienia, kwota Twojego zamówienia ulegnie obniżeniu, a Ty będziesz mógł przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na inny cel.

 Kody rabatowe i promocje


kontakt Origin:

http://origin.com